Plazmorevitalizācija (PRP)

Plazmorevitalizācijas
(PRP - Autologous Platelet Rich Plasma)
metodes pamatā ir paša pacienta asins plazmas
izmantošana, kas ar speciālas tehnoloģijas palīdzību
ir bagātināta ar trombocītiem.
Procedūrai izmanto paša pacienta attīrītu autoplazmu, kas satur
augšanas faktorus, vitamīnus, aminoskābes, olbaltumus un citas bioloģiski aktīvas vielas
to dabīgās kombinācijās un proporcijās, kas sekmē ādas reģenerāciju un aizkavē novecošanās procesus.

Visas autoplazmas sastāvdaļas ir iegūtas no paša pacienta asinīm, līdz ar to iespējas iegūt alerģiskas vai imunoloģiskas reakcijas ir minimālas.

Lai sagatavotu autoplazmu, asinis tiek ņemtas no pacienta vēnas speciālā stobriņā un 5 minūtes tiek centrifugētas. Gēls, kuru satur mēģene, pie centrifugēšanas atdala plazmu no sarkanajiem asins ķermenīšiem. Sagatavotā asins plazma tiek izmantota intradermālām injekcijām un sīko un dziļo grumbiņu aizpildīšanai. 

Autoplazmas injekcijas tiek veiktas tieši ādā, aktivizējot ādas vielmaiņas procesus, atjaunojot audu ūdens balansu, stimulējot jaunu fibroblastu šūnu veidošanos, kuras sintezē jaunas kolagēna un elastīna šķiedras, ka arī uzlabo audu mikrocirkulāciju.

Procedūras pielieto sejas, kakla, dekoltē zonām, kā arī plaukstām, vēdera, gūžu un sēžas rajona ādas atjaunošanai.

Procedūras rezultātā uzlabojas ādas izskats, krāsa, tekstūra, notiek ādas atjaunošanās procesu aktivācija, uzlabojas ādas tonuss, izlīdzinās ādas reljefs, samazinās grumbas, notiek ātrāka ādas atjaunošanās pēc operācijām, traumām, ķīmiskiem un lāzerpīlingiem, apdegumiem, apsaldējumiem.

Procedūras ilgums ir atkarīgs no apstrādājamās zonas lieluma. Lai iegūtu vēlamo rezultātu, ir nepieciešamas 3 ar aptuveni 30 dienu intervālu. Procedūra tiek veikta, izmantojot Šveices kompānijas Regenlab medicīniskās tehnoloģijas.

Cenas

Sākot no 290 EUR

 

  Privilēģiju kartes īpašniekiem - vēl izdevīgāk!

Kā notiek procedūra

Tā kā netiek lietota atsāpināšana, procedūra visbiežāk ir nedaudz sāpīga. Atkarībā no apstrādājamās ķermeņa zonas un pacienta individuālās jutības, procedūras laikā var just mērenu diskomfortu vai sāpes adatas dūriena vietās.

Jebkura ārstnieciska manipulācija vai procedūra ir sasitīta ar blakusparādību risku. Lai arī PRP procedūrai ir minimāls blakusparādību risks, tomēr arī pēc kvalitatīvi veiktas procedūras ir iespējamas blakusparādības.

Blakusparādības pēc PRP procedūras var parādīties uzreiz pēc preparāta ievadīšanas vai kādu laiku pēc procedūras. Iespējamās blakusparādības ir :

Infekcijas risks injekciju vietā

  • Lokālas iekaisuma reakcijas - apsārtums, tūska u.c , kas var saglabāties vairākas dienas pēc procedūras. Retākos gadījumos līdz vienai nedēļai;
  • Pigmentācijas izmaiņas injekcijas vietā;
  • Asins izplūdumi;
  • Pēc preparāta ievadīšanas var attīstīties tūlītēja vai vēlīna (pat pēc 2–3 nedēļām) paaugstinātas jutības reakcija, kas izpaužas kā apsārtums vai papulas ap injekcijas vietu, kas var saglabāties vairākas nedēļas.

Lai maksimāli samazinātu PRP procedūras blakusparādības un komplikāciju risku, tā būtu droša un tiktu sasniegts iespējami labākais rezultāts, Jums ir šādi pienākumi:

  • Sniegt patiesu informāciju par savu veselības stāvokli, atbildot uz noteiktiem ārstniecības personas jautājumiem un aizpildot pacienta medicīniskās anamnēzes anketu;
  • Ievērot sekojošas pirmsprocedūras un pēcprocedūras rekomendācijas: Pirmsprocedūras rekomendācijas : Lielos daudzumos nelietot kofeīnu saturošus dzērienus pirms procedūras.

Pēcprocedūras rekomendācijas.

Nelietot kosmētiku 4 stundas pēc procedūras; Divas dienas pēc procedūras netiek rekomendēts iet pirtī / saunā, apmeklēt intensīvas fiziskās aktivitates procedūras un baseinu, kā rezultā apstrādātais ādas apvidus var tikt papildus kairināts; Izvairīties no tiešiem saules stariem / solārija 72 stundas pēc procedūras. Atklātām ķermeņa vietām jālieto saules aizsargfiltri (SPF 50) 

Jūsu atsauksmes