Lāzerepilācija

Ātrāk, efektīvāk un tagad arī bez sāpēm.

Liekais apmatojums mūsdienu
sabiedrībā netiek uzlūkots kā skaistumu 
veicinošs kritērijs. Lāzermedicīnas klīnika piedāvā
atbrīvoties no liekā apmatojuma ātri un bez sāpēm.

Apmatojuma likvidēšanai ir radīti dažādi līdzekļi - depilējoši krēmi,
epilācija ar vasku, kā arī epilācija ar gaismu jeb fotoepilācija. Latvijā fotoepilāciju veic
ar fotoepilācijas ierīcēm vai pulsa režīmā strādājošām intensīvās gaismas iekārtām un procedūras, diemžēl, ir sāpīgas.

Lāzermedicīnas klīnikā tagad ir pieejams AlmaLasers jaunākās paaudzes 3 diožu Soprano®ICE Platinum lāzerepilācijas aparāts, kas ļauj veikt lāzerepilācijas procedūras ar inovatīvu pieeju. Šīs lāzeriekārtas darbības pamatā ir piemeklēti 3 dažāda garuma gaismas viļņi, kas visefektīvāk spēj iedarboties uz apmatojuma visām 3 svarīgajām anatomiskajām daļām - matu sakni, matu sīpoliņu un tauku dziedzeriem.

Šāda inovatīva pieeja atrisina senāko paaudžu lāzeraparatūras problēmas - nespēju efektīvi iedarboties uz gaišu apmatojumu. Ar jauno Soprano®ICE Platinum visas svarīgās mata daļas tiek efektīvi iznīcinātas un nevēlamais apmatojums vairs netraucē. Turklāt, procedūra ir nesāpīga!

Jau 85 396 pacienti ir uzticējušies mūsu klīnikai un veikuši lāzerepilāciju

Priekšrocības

  • procedūra norit bez sāpēm
  • ātrs rezultāts
  • efektīva jebkura tipa ādai un apmatojumam, izņemot sirmam
  • procedūru var veikt visu gadu
  • rezultāts ir ilglaicīgs
  • āda netiek bojāta.

Pirms un pēc

pirms
alt apraksts
pēc
pirms
pēc

Pieteikties pie ārsta

Pēc pieteikuma nosūtīšanas mēs ar Jums sazināsimies, lai apstiprinātu vizītes pieteikumu un precizētu nepieciešamo informāciju.

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Cenas

Lāzerepilācijas procedūru cenas, sākot no 42 EUR.

Aktuālais piedāvājums

  Privilēģiju kartes īpašniekiem - izdevīgāk!

Procedūras un iekārtas

Lāzermedicīnas klīnikas speciālisti strādā ar inovatīvu lāzeriekārtu Soprano®ICE Platinum. AlmaLasers jaunākās paaudzes 3 diožu Soprano®ICE Platinum lāzerepilācijas iekārta ļauj veikt lāzerepilācijas procedūras ar inovatīvu pieeju. Tās darbības pamatā ir 3 dažāda garuma gaismas viļņi, kas visefektīvāk spēj iedarboties uz mata visām svarīgajām anatomiskām struktūrām - matu sakni, sīpoliņu un tauku dziedzeriem. Šāda pieeja atrisina senāko paaudžu lāzeraparatūras trūkumu - nespēju efektīvi iedarboties uz gaišu un smalku apmatojumu.

Kā notiek procedūra

Dienu pirms lāzerepilācijas procedūras apmatojums ir jānoskuj. Procedūras sākumā epilējamais ādas apvidus tiek sadalīts vairākos laukumos, kuriem sekojoši tiek uzklāts atvēsinošs gels. Procedūras laikā ar apļveida kustībām lāzerepilācijas ierīce tiek virzīta pāri konkrētajam laukumam. Viena paduse ar vidēji lielu enerģiju tiek apstrādāta minūtes laikā.

Pēc 6 – 8 nedēļām lāzerepilācija noteikti jāatkārto. Lai atbrīvotos no nevēlamā apmatojuma, vidēji nepieciešams veikt 6 procedūras. Taču jāatceras, ka nepieciešamo procedūru skaits ir individuāls un atkarīgs no dažādiem faktoriem. Piemēram, lai atbrīvotos no tumšiem matiem, nepieciešams mazāks lāzerepilācijas procedūru skaits. Jo matiņi ir plānāki un gaišāki, jo nepieciešamo lāzerepilācijas procedūru skaits būs lielāks.

Kas jāņem vērā?

Četras dienas pirms un pēc procedūras nedrīkst sauļoties dabīgā saulē vai iet uz solāriju. Divas līdz trīs nedēļas pirms procedūras, kā arī to starplaikos nedrīkst veikt procedūras, kas izrauj matiņu ar visu saknīti (vaksācija, elektroepilācija, raustīsana ar pinceti). Āda ir pareizi jākopj un jāmitrina, var lietot mitrinošos losjonus, krēmus.

Lāzerepilāciju neveic grūtniecēm, onkoloģisko slimību pacientiem, epilepsijas slimniekiem, kā arī tiem, kuriem apstrādājamā zonā ir aktīva herpes vīrusu infekcija (t.s. „aukstumpumpas”), nopietni hormonāli traucējumi, kā arī atsevišķu medikamentu lietošanas laikā. Ādai jābūt veselai, bez iekaisuma pazīmēm.

Vai lāzerepilāciju var veikt jebkurā ķermeņa daļā?

Apstrādāt var jebkuru zonu. Visbiežāk abu dzimumu pārstāvji vēlas atbrīvoties no apmatojuma padusēs. Sievietēm problēmas sagādā apmatojums bikini zonā, uz kājām, apakšdelmiem. Raizes rada apmatojums virs augšlūpas – to ar lāzerepilācijas palīdzību var likvidēt netraumējoši un efektīvi, panākot ļoti labu kosmētisko rezultātu

Pēdējos gados apmatojumu par traucējošu biežāk atzīst arī vīrieši, viņi vēlas veikt lāzerepilāciju mugurai, krūtīm, padusēm.

Ārsti

Estētikas speciāliste
Estētikas speciāliste
Estētikas speciāliste
Estētikas speciāliste
Estētikas speciāliste
Estētikas speciāliste

Jūsu atsauksmes