Lāzerepilācijas sistēma Soprano®ICE Platinum (Alma Lasers, Izraēla)

Lāzermedicīnas klīnikas speciālisti strādā ar inovatīvu lāzeriekārtu Soprano®ICE Platinum. AlmaLasers jaunākās paaudzes 3 diožu Soprano®ICE Platinum lāzerepilācijas iekārta ļauj veikt lāzerepilācijas procedūras ar inovatīvu pieeju. Tās darbības pamatā ir 3 dažāda garuma gaismas viļņi, kas visefektīvāk spēj iedarboties uz mata visām svarīgajām anatomiskām struktūrām - matu sakni, sīpoliņu un tauku dziedzeriem. Šāda pieeja atrisina senāko paaudžu lāzeraparatūras trūkumu - nespēju efektīvi iedarboties uz gaišu un smalku apmatojumu.

Ar Soprano ICE Platinum visas svarīgās mata daļas tiek efektīvi iznīcinātas un nevēlamais apmatojums vairs netraucē ilgtermiņā.

Jau 85 396 pacienti ir uzticējušies mūsu klīnikai un veikuši lāzerepilāciju

 

SHR Tehnoloģija

Soprano®ICE Platinum darbības pamatā ir SHR tehnoloģija. Tā ir AlmaLasers īpaši izstrādāta metode, kas mūsdienās plaši tiek lietota labākajās pasaules klīnikās.

Parasti procedūras laikā lāzera stars uzkarsē ne tikai mata sastāvdaļas, bet arī ādu kopumā, tādējādi radot augstu apdegumu risku.

Soprano®ICE Platinum SHR tehnoloģija iznīcina nevēlamo apmatojumu ar lāzera enerģiju, uzkarsējot mata svarīgākās anatomiskās daļas. Atšķirībā no citiem lāzeriem, tajā izmanto 3 dažāda garuma gaismas viļņus, kuri spēj sasniegt mata sakni, mata sīpoliņu un tauku dziedzerus, izvairoties no kaitējuma apkārtējiem audiem.

SHR tehnoloģijas lāzera impulsu iedarbības laiks ir īss un šie impulsi atkārtojās ļoti bieži. Procedūras laikā ādas virskārta papildus tiek dzesēta, novēršot virspusēju apdegumu risku. Attēlā zemāk ir shematiski parādītas temperatūras, līdz kurām tiek sasildītas ādas un mata daļas. Kā redzams, lāzera iedarbība skar tikai mata anatomiskās daļas un lieki nesakarsē apkārtējos audus tos nebojājot un neizraisot sāpes procedūras laikā.

Atšķirībā no citiem lāzeriem, šāda pieeja ļauj veikt ātru, nesāpīgu, toties ļoti efektīvu nevēlamā apmatojuma iznīcināšanu.

lāzerepilācijas aparāts

 

Klīnikas pakalpojumi un procedūras, kurās izmanto procedūru/iekārtu:

Priekšrocības

  • procedūra norit bez sāpēm
  • ātrs rezultāts
  • efektīva jebkura tipa ādai un apmatojumam, izņemot sirmam
  • procedūru var veikt visu gadu
  • rezultāts ir ilglaicīgs
  • āda netiek bojāta.

Ārsti, kas veic procedūru vai strādā ar iekārtu

Estētikas speciāliste
Estētikas speciāliste
Estētikas speciāliste

Jūsu atsauksmes