Paplašinātu asinsvadu likvidācija

Aizmirsti sarkano seju pāris minūšu laikā!

Latvijā bieži varam sastapt cilvēkus ar
sarkanu seju, kuru tautā sauc par kuperozu
ādu jeb ķeltu sarkšanu.

Medicīnas valodā to sauc par rozāciju. Jo gaišāka ādas krāsa,
jo lielāka tendence uz rozāciju. Ar laiku var sākties sejas ādas iekaisums,
jo izdalās bioloģiski aktīvas vielas, kas to veicina. Sejas centrālajā daļā uz zoda,
uz vaigiem, uz pieres, parādās izsitumi, kas klāj ādu gluži kā sarkans bruģis, ir izteikts
sausums, dedzināšana, vīriešiem mēdz arī palielināties deguns.

Šāda iekaisusi āda vairs neaizsargā no mūsu normālās floras, tāpēc var pārmērīgā daudzumā savairoties Demodex sejas ērcītes, kas rada papildus problēmas. Sarkana seja izskatās neglīti, dedzināšanas sajūta ir diezgan mokoša. Hormonālas izmaiņas, saules starojums, iedzimtība, izteiktas temperatūras svārstības, vecums pēc 30 gadiem ir rozācijas veicinošie faktori.

Kad rozācija jau ir attīstījusies ar krēmiem tik galā vairs nevar, tāpēc nākas meklēt ādas ārsta palīdzību. Lāzermedicīnas klīnika piedāvā augsti kvalificētu speciālistu - dermatologu konsultācijas un ārstēšanu.

Jau 59 436 pacienti ir uzticējušies mūsu klīnikai un veikuši paplašinātu asinsvadu likvidāciju

Priekšrocības:

  • tiek likvidēti paplašinātie ādas asinsvadi
  • izzūd sarkanā seja jeb rozācija
  • tiek atjaunota veselīga sejas āda
  • vairs netraucē nepatīkamie simptomi - dedzināšana un sausuma sajūta.

Pirms un pēc

Cenas

Sākot no 8 EUR.

Procedūras un iekārtas

Šī jaunākās paaudzes intensīvi pulsējošās gaismas sistēma spēj ļoti precīzi atrast un uzkarsēt ādā virspusējos un vidēji dziļos asinsvadus un pigmentplankumus.

Mezoterapija ir lielisks risinājums novecošanās procesu profilaksei un aizkavēšanai! Tā ir bioloģiski aktīvu un ādai vitāli nepieciešamu vielu (hialuronskābes, vitamīnu, aminoskābju, minerālvielu u.c.) ievadīšana ādas virsējā un vidējā slānī ar mikroinjekciju palīdzību, kas notiek izmantojot īpaši smalku adatu. Mezoterapija aktivizē ādas šūnu vielmaiņas procesus un veicina ādas struktūras, elastības un tonusa uzlabošanos.

Kā notiek procedūra

Procedūru nav ieteicams veikt augstas saules aktivitātes mēnešos (no maija līdz septembrim). Procedūra ir īsa (ilgst 5-10 minūtes), tā ir nepatīkama (jūtama dedzināšanas sajūta). Nepieciešamības gadījumā 1 stundu pirms procedūras pacientam tiek aplicēts anestēzijas gēls, kas procedūru padara mazāk nepatīkamu. Pēc procedūras pacientam nepieciešamības gadījumā tiek piedāvāti auksti apliekamie, kas ātri samazina nepatīkamo sajūtu. Tiek aplicēts mitrinošs krēms un saules aizsargkrēms.

Pēc procedūras aptuveni 2-3 stundas āda ir sārta / sarkana. Atsevišķiem pacientiem  2-3 dienas pēc procedūras iespējama sejas tūska. Taču, jāņem vērā, ka tūskas veidošanās risks ir atkarīgs arī no izvēlētās jaudas. Jo tā ir augstāka, jo tūskas risks ir lielāks, taču arī procedūras efektivitāte šajā gadījumā būs augstāka. Lai samazinātu tūskas risku, arī mājās pacientiem tiek ieteiktas vēsas kompreses, tiek ieteikts atturēties no pirts apmeklējuma, karstām vannām un intensīvām fiziskām nodarbēm, kā arī individuāli – citi ieteikumi. Ja pacientam ir daudz pigmentplankumu, tad iespējama sīku „krevelīšu“ veidošanās, kas nolobās aptuveni 5 dienu laikā. Pacientiem vienmēr jālieto mitrinošs krēms un saules aizsarkrēms!

Ārsti

Dermatoloģe
Dermatoloģe

Jūsu atsauksmes