Sejas ādas atjaunošana un ovāla korekcija SECRET RF

Frakcionētā
Radiofrekvences procedūra
(SECRET RF)

SECRET RF tehnoloģija apvieno precīzi kontrolētu bipolāru radiofrekvenci un minimāli invazīvas mikroadatas, kuru savstarpēji papildinošas darbības rezultātā tiek izraisīta ādas slāņu uzkarsēšana nepieciešamajā dziļumā, atkarībā no tās biezuma konkrētā zonā. Pateicoties patentētām mikroadatām, šo termisko efektu iespējams pielāgot nepieciešamajā dziļumā 0,5-3,5mm robežās. Procedūras laikā tiek stimulēti fibroblasti, veicinot kolagēno un elastīgo šķiedru sintēzi. Tā rezultātā tiek veicināta ādas šūnu atjaunošanās, uzlabota ādas kvalitāte,  samazināts grumbu dziļums un iegūts liftinga efekts sejas ovāla noslīdējuma gadījumā. Frakcionētās radiofrekvences metode sniedz labus rezultātus ne tikai ādas novecošanās simptomu mazināšanā, bet arī  rētu (tai skaitā pēc aknes rētu) un paplašinātu ādas poru korekcijā.

Atkarībā no problēmas, procedūras ieteicams veikt kursa veidā ar mēneša intervālu (kursā 2-3 procedūras). Ādas atjaunošanās sākas jau procedūras laikā un turpinās ilgi pēc procedūra. Gala rezultāts novērtējams 3-6 mēnešus pēc pēdējās veiktās RF procedūras.

Pacientu grupa, kam rekomendējama SECRET RF procedūra

  • Pacientiem, kam ir izteikta sejas ovāla noslīdēšana un kuri nevēlas veikt invazīvas procedūras vai plastisko operāciju, kas prasa ilgstošu rehabilitācijas periodu;
  • Pazodes un kakla mīksto audu nostiprināšana;
  • Nazolabiālās krokas samazināšana;
  • Procedūru var veikt visiem ādas fototipiem, arī vasarā.

Pacientu grupa, kam rekomendējama procedūra

  • Sejas ādas nostiprināšana;
  • Grumbu samazināšana;
  • Sejas apakšējās trešdaļas koriģēšana;
  • Poru samazināšana;
  • Rētas, tai skaitā pēc aknes rētas

Pirms un pēc

pirms
pēc

Cenas

Cenas, sākot no 220 EUR.

Kā notiek procedūra

Procedūra tiek veikta tikai pēc dermatologa konsultācijas, kuras laikā tiek izvērtēta šīs metodes piemērotība pacienta konkrētu vēlmju realizācijai, kontrindikācijas (veselības stāvokļi, kuru dēļ procedūru nedrīkst veikt, vai tā nav vēlama), kā arī procedūras apjoms un tās paredzamais ilgums. Konsultācijas laikā pacients tiek informēts arī par ādas kopšanas prasībām pirms un pēc procedūrām, kā arī atsevišķiem ierobežojumiem pēc procedūras.

30-40 minūtes pirms procedūras sākuma tiek uzklāts anestēzijas krēms, tādējādi maksimāli samazinot sāpju sajūtas RF terapijas laikā.

Pēc anestēzijas krēma noņemšanas, āda tiek attīrīta un dezinficēta. Tā kā pilnīga ādas attīrīšana ir ļoti būtiska, pacients tiks aicināts uz procedūru ierasties bez uzklātas dekoratīvās kosmētikas.

Pacients jutīs vieglu diskomfortu atkarībā no apstrādājamās zonas laukuma, izvēlētiem tehniskiem parametriem procedūras laikā un pacienta individuālas jutības.

Procedūras ilgums atkarīgs no apstrādājamās zonas lieluma, taču vidēji tās ir 40-60 minūtes.

Pēc procedūra sagaidāms  ādas apsārtums, kas atkarībā no ādas īpatnībām un izvēlētiem tehniskiem parametriem izzūd 1-3 dienu laikā. Iespējama arī neliela tūska, kas izzūd dažu dienu laikā.

Biežāk uzdotie jautājumi

Ārsti

Dermatoloģe
Dermatoloģe
Estētikas speciāliste

Jūsu atsauksmes