Estētika

Mūsdienās Jūsu nevainojamais izskats
ir viena no Jūsu panākumu atslēgām dzīvē.

Ejot gadiem, mūsu seja un ķermenis vairs nav tik
ideāli kā agrāk, taču pateicoties mūsdienu tehnoloģijām
daudz ko tagad var atrisināt ātri un nesāpīgi.

Mēs piedāvājam Jums atgūt jauneklīgu ādas mirdzumu un tvirtumu, atbrīvoties no
dubultzoda, celulītastrijām vai veikt korekcijas citās ķermeņa problēmzonās.

Dr. Mauriņa klīnika ir ieviesusi modernākās Pasaules tehnoloģijas Latvijā. Tagad arī Jums ir iespēja ātri un bez sāpēm iegūt savu ideālo izskatu.

Jau 38 877 pacienti ir uzticējušies mūsu klīnikai un saņēmuši dermatologa un estētikas speciālista konsultācijas

 

* Atlaides spēkā veicot procedūru pie estētikas speciālistiem!

PRX-T ®33  ir neinvazīva, manuāla pīlinga procedūra, kuras rezultātā preparāts iekļūst ādā un stimulē tās atjaunošanos, veidojoties jaunam kolagēnam un atjaunojoties šūnu struktūrai.

  • Procedūras rezultātā tiek normalizēta tauku dziedzeru darbība, samazinātas poras un ādas virsējais slānis netiek bojāts.
  • Āda tiek tonizēta, tiek uzlabotas sejas ovāla kontūras, tā kļūst gaišāka, samazinoties pigmentācijai, ādas tonis kļūst vienmērīgāks.
  • Uzlabojums ir redzams jau pēc pirmās procedūras.

Pirms un pēc

pirms
pēc

HydraFacial ir viena no jaunākajām kosmetoloģijas aparāttehnoloģijām, kas ir kļuvusi par vienu no pieprasītākajām estētiskās medicīnas klīniku procedūrām.  Šī ir tehnoloģija, kas ļauj vienlaikus dziļi attīrīt ādu, mitrināt to, kā arī papildus individualizēti pievadīt tai nepieciešamās vielas serumu veidā, sekmējot tās aizsardzību no ārējās vides faktoriem un atjaunošanu. 

Pirms un pēc

pirms
HydraFacial - pirms
pēc
HydraFacial - pēc

Mezoterapija ir lielisks risinājums novecošanās procesu profilaksei un aizkavēšanai! Tā ir bioloģiski aktīvu un ādai vitāli nepieciešamu vielu (hialuronskābes, vitamīnu, aminoskābju, minerālvielu u.c.) ievadīšana ādas virsējā un vidējā slānī ar mikroinjekciju palīdzību, kas notiek izmantojot īpaši smalku adatu. Mezoterapija aktivizē ādas šūnu vielmaiņas procesus un veicina ādas struktūras, elastības un tonusa uzlabošanos.

Dr. Mauriņa klīnika piedāvā ķīmisko pīlingu sejai, kaklam un dekoltē zonai. Pīlings tiek veikts, izmantojot Vācijas skaistumkopšanas kompānijas BIODROGA preparātus.

Procedūras pamatā ir ādas virsējā slāņa daļēja nolobīšana / attīrīšana, izmantojot glikolskābi. Pateicoties ķīmiskā pīlinga efektivitātei, tā ir viena no populārākajām skaistumkopšanas procedūrām cīņā ar ādas novecošanas, jo:

Veicam

  • liekā apmatojuma likvidēšanu jebkurā ķermeņa zonā

Priekšrocības

  • procedūra norit bez sāpēm
  • ātrs rezultāts
  • efektīva jebkura tipa ādai un apmatojumam, izņemot sirmam
  • procedūru var veikt visu gadu
  • rezultāts ir ilglaicīgs
  • āda netiek bojāta.

Pirms un pēc

pirms
alt apraksts
pēc