Klīnika

Dr. Mauriņa klīnika ir viena no Eiropā modernākajām lāzermedicīnas un vēnu ārstēšanas klīnikām. 

Katru gadu mūs apmeklē tūkstošiem pacientu, kuriem veicam estētikas un dermatoloģijas procedūras, ārstējam vēnu, proktoloģiskas un citas saslimšanas.

Mūsu klīnikas sniegtie pakalpojumi un tehnoloģijas ir līdzvērtīgi vadošo Pasaules klīniku piedāvātajam līmenim, savukārt cenas - pieejamas ikvienam.

Klīnikas specializācija ir dermatoloģija, estētiskā dermatoloģija, proktoloģija, fleboloģija un ķirurģija. Dr. Mauriņa klīnikā ir apvienojušies vadošie savu nozaru speciālisti, tādi kā Prof.Dr.med.Uldis Mauriņš (flebologs ķirurgs), Dr. Ineta Mauriņa (dermatologs), Dr.med.Aigars Martinsons (proktologs, ķirurgs), Dr.med.Iveta Golubovska (algologs, anesteziologs) un daudzi citi. Mūsu speciālisti ir augstas kvalifikācijas sertificēti ārsti.

Plašās un mājīgās telpās izvietotas 6 operāciju zāles, 20 konsultāciju un procedūru telpas, kā arī 7 palātas. Šeit, Mežaparka priežu ieskautā modernā ēkā, Jūs sagaidīs profesionālākie ārsti un pretimnākošs personāls, lai padarītu Jūsu vizīti patīkamu un komfortablu.

Kontaktinformācija