Izmaiņas ārstniecības pakalpojumu organizēšanā Dr. Mauriņa klīnikā

Sakarā ar COVID-19 infekcijas izplatības dēļ izsludināto ārkārtējo situāciju no pirmdienas, 2021. gada 18. oktobra, "Dr. Mauriņa klīnikā" pakalpojumi tiek sniegti sekojošā kārtībā.

Pakalpojumi tiks sniegti divos režīmos:

 Veselības aprūpes pakalpojumi tiks sniegti "sarkanajā režīmā". Visiem apmeklētājiem tiek mērīta temperatūra, ja tā pārsniedz 37 C, tad pakalpojums netiek sniegts. Uz ārstu konsultācijām pieņemam visus, ir vakcinēts vai nav vakcinēts. Nepieņemam tikai ar temperatūru un saukstēšanās simptomiem.

 Dienas stacionāra un operāciju pakalpojumi tiks sniegti "dzeltenajā režīmā". Pakalpojumu saņēmējam jāuzrāda Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts vai RNS testa pārskats. Uz operācijām var nākt tikai ar sertifikātiem vai testiem, kas derīgi 48 stundas.

Klīnikā pacients ienāk bez pavadošām personām! Pavadošās personas klīnikā neienāk arī līdznācēji bērni, izņemot, veciem cilvēkiem un bērni kam ir pieraksts pie ārsta.

Klīnika

Dr. Mauriņa Lāzermedicīnas klīnika ir viena no Eiropā modernākajām lāzermedicīnas un vēnu ārstēšanas klīnikām. 

Katru gadu mūs apmeklē tūkstošiem pacientu, kuriem veicam estētikas un dermatoloģijas procedūras, ārstējam vēnu, proktoloģiskas, ginekoloģiskas un citas saslimšanas.

Mūsu klīnikas sniegtie pakalpojumi un tehnoloģijas ir līdzvērtīgi vadošo Pasaules klīniku piedāvātajam līmenim, savukārt cenas - pieejamas ikvienam.

Klīnikas specializācija ir dermataloģija, estētiskā dermatoloģija, proktoloģija, fleboloģija un ķirurģija. Lāzermedicīnas klīnikā ir apvienojušies vadošie savu nozaru speciālisti, tādi kā Dr. Ineta Mauriņa (dermatalogs), Prof.Dr.med.Uldis Mauriņš (flebologs ķirurgs), Dr.med.Aigars Martinsons (proktologs, ķirurgs), Dr.med.Iveta Golubovska (algologs, anesteziologs) un daudzi citi. Mūsu speciālisti ir augstas kvalifikācijas sertificēti ārsti.

Plašās un mājīgās telpās izvietotas 2 operāciju zāles, 7 konsultāciju un procedūru telpas, kā arī 3 palātas. Šeit, Mežaparka priežu ieskautā modernā ēkā, Jūs sagaidīs profesionālākie ārsti un pretimnākošs personāls, lai padarītu Jūsu vizīti patīkamu un komfortablu.

Kontaktinformācija

 

 

Klīnikas virtuālā tūre

Esi bijis pie mums? Uzraksti atsauksmi!