Prof. Dr. med. Uldis Mauriņš

Ķirurgs, flebologs, medicīnas doktors

Absolvējis Latvijas Medicīnas akadēmiju, izgājis apmācības Paula Stradiņa klīniskajā slimnīcā (rezidentūra ķirurģijā). Doktora grādu fleboloģijā ieguva Bonnas universitātē. Disertācijas darba vadītājs bija profesors Eberhards Rābe - starptautiski atzīts eksperts venozo saslimšanu diagnostikā un ārstēšanā.

Prof. Dr. med. Uldis Mauriņš ir Baltijas flebologu biedrības prezidents, Latvijas ķirurgu asociācijas biedrs, Vācijas flebologu biedrības, Meksikas flebologu biedrības, Latvijas un starptautiskās  flebologu biedrības biedrs, Starptautiskā miniflebektomijas foruma biedrs. Vienlaikus ir daudzu zinātnisku un populārzinātnisku publikāciju autors, kuras veltītas venozo saslimšanu diagnostikai un ārstēšanai.

Savu profesionālo darbību sāka kā ķirurgs Ķirurģiskajā klīnikā, Paula Stradiņa klīniskajā Universitātes slimnīcā. Deviņus gadus strādāja par ķirurgu-flebologu Veselības centrā 4. 2001.gadā kopā ar brāli Ģirtu Mauriņu izveidoja uzņēmumu SIA „Flebomedika” un šobrīd strādā par ķirurgu-flebologu „Dr. Mauriņa Vēnu Centrā”, kā arī regulāri sniedz konsultācijas pacientiem Latvijas reģionos.

U. Mauriņš ieguva daudz starptautisku apbalvojumu un stipendiju. Starptautiski atzīts eksperts venozajā lāzerterapijā, kas īpaši specializējas ķirurģijā un fleboloģijā. Regulāri veic ārstu apmācību Latvijā un citās Eiropas valstīs.