Novecojošas ādas atjaunošana

Veselīgi starojoša āda - apmāni laiku!

Ādai novecojot ir raksturīgs tās
tvirtuma zudums, kā rezultātā sejas vaibsti
noslīd, zūd ādas tonuss un elasticitāte. Savukārt
apkārtējās vides (saule, vējš, sals, dzīves režīms un
kaitīgie ieradumi) ietekmē āda kļūst „raiba” – parādās asinsvadi, 
apsārtums, pigmentplankumi, sīkas krunciņas. 

Mēs nevaram apturēt bioloģisko novecošanos, Taču ir iespējams veiksmīgi koriģēt dzīves laikā iegūtos bojājumus. Lāzermedicīnas klīnika piedāvā gan ķīmisko pīlingu un mezoterapiju, gan dažādus selektīvos atjaunojošos lāzerus, kuri ādā redz asinsvadus un pigmentus, tos selektīvi izdedzinot un radot viena toņa, gaišu sejas ādu, gan arī spēcīgākos frakcionējoši slīpējošos lāzerus, kuri ir piemērotāki ādas novecošanai ar izteiktākām krunciņām un pazeminātu tvirtumu.

Jau 7 756 pacienti ir uzticējušies mūsu klīnikai un veikuši ClearLift procedūras

Jūsu ieguvumi:

  • āda kļūst elastīgāka, jauneklīgāka un starojošāka
  • uzlabojas ādas struktūra, elastība un tonuss
  • samazinās ādas pigmentācija
  • samazinās sīkās grumbiņas un aizkavējas jaunu grumbiņu veidošanās
  • uzlabojas ikdienā lietojamo kosmētisko līdzekļu efektivitāte
  • tiek mazināti tauku dziedzeru izvadi un sašaurinās poras.

Pirms un pēc

pirms
pēc

Cenas

Sākot no 75 EUR

 

  Privilēģiju kartes īpašniekiem - vēl izdevīgāk!

Procedūras un iekārtas

Šī jaunākās paaudzes intensīvi pulsējošās gaismas sistēma spēj ļoti precīzi atrast un uzkarsēt ādā virspusējos un vidēji dziļos asinsvadus un pigmentplankumus.

Tagad ir ieejams selektīvais, frakcionētais Nd:YAG lāzers sejas ādas tvirtuma atjaunošanai.

Pazīmes, kuras liecina par vecumu ir līnijas, grumbas un vecuma plankumi kā arī sejas ovāls noslīdējums. Lai arī ķirurģiska iejaukšanās var palīdzēt labot novecojušo audu novietojumu, tā tomēr nevar piešķirt ādai jaunības mirdzumu.Pacientiem ar vidēji dziļām grumbām, kuri nevēlas ķirurģisku iejaukšanos, bet vēlas atjaunot ādu un tās izskatu, iPixel® CO2  ir ideāla izvēle ādas atjaunošanai.

Ir zināms, ka daudzām vielām, vitamīniem piemīt spēja aizkavēt ādas novecošanos, tomēr ir arī zināms, ka to nokļūšanas spējas ādā ir ierobežotas. Izmantojot šo novitāro sistēmu, mēs spējam „iedzīt” aktīvās vielas ādā ātrāk un dziļāk, neļaujot tām sadalīties priekšlaicīgi. To panāk pateicoties maigajiem akustiskajiem jeb skaņas triecienviļņiem un paaugstinātam gaisa spiedienam, kas ir Impact sistēmas darbības pamatā.

Mezoterapija ir lielisks risinājums novecošanās procesu profilaksei un aizkavēšanai! Tā ir bioloģiski aktīvu un ādai vitāli nepieciešamu vielu (hialuronskābes, vitamīnu, aminoskābju, minerālvielu u.c.) ievadīšana ādas virsējā un vidējā slānī ar mikroinjekciju palīdzību, kas notiek izmantojot īpaši smalku adatu. Mezoterapija aktivizē ādas šūnu vielmaiņas procesus un veicina ādas struktūras, elastības un tonusa uzlabošanos.

Multinacionāla kompānija ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi. Tās dibinātāji ir farmakologi un ārsti, kurus pieaicina kā vadošos ekspertus daudzas skaistumkopšanas kompānijas Eiropas Savienībā, lai viņi palīdzētu izstrādāt jaunus produktus. Šodien kompāniju starptautiskajā apritē atpazīst kā specializētu luksus klases ādas kopšanas līdzekļu izstrādē. Ir radīta patentēta produktu uzglabāšanas sistēma, kas ļauj pasargāt aktīvās vielās no skābekļa, gaismas, temperatūras, mikroorganismu nevēlamās iedarbības.

Kā notiek procedūra

Pirms uzsākt ādas atjaunošanas kursu, tiek veikta rūpīga Jūsu veselības un alerģisku reakciju pārbaude. Pieredzējuši ārsti dermatologi novērtēs Jūsu ādas stāvokli un ņemot vērā izmeklējumu rezultātus ieteiks tieši Jums piemērotāko procedūru kopumu novecojušas ādas atjaunošanai.

Jūsu atsauksmes