Sāpju terapija

Aizmirsti par mokošajām sāpēm rokās un plecos

Jebkuras sāpes var būt mokošas un
traucējošas, un sāpes mugurā, rokās vai plecos,
protams, nav izņēmums.

No tām vēlas atbrīvoties gan cilvēki, kuri nesen piedzīvojuši
kādu traumu, gan tie, kuri bijuši spiesti ar sāpēm sadzīvot jau gadiem
ilgi un vairs īsti netic, ka viņiem iespējams palīdzēt.

Lāzermedicīnas klīnika piedāvā sāpju ārsta - algologa konsultācijas. Nāciet pie mums un mēs jūs atbrīvosim no sāpošajām rokām vai pleciem.

Veicam

  • Sāpju iemeslu diagnostiku
  • Sāpju izraisošo iemeslu ārstēšanu
  • Blokādes
  • Karpālā kanāla sindroma ārstēšanu
  • Zūdeka sindroma ārstēšanu
  • Inervācijas traucējumu ārstēšanu.


 

Pieteikties pie ārsta

Pēc pieteikuma nosūtīšanas mēs ar Jums sazināsimies, lai apstiprinātu vizītes pieteikumu un precizētu nepieciešamo informāciju.

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

 

Cenas

Sākot no 15 EUR.

Kā notiek procedūra

Atnākot pie mums uz Lazermedicīnas klīniku, Jūs detalizēti izmeklēs, noskaidros slimības simptomus, norisi, izvaicās par iepriekšējo ārstēšanu un tās rezultātiem. Uzmanīgi tiks izpētīti iepriekšējie izmeklējumi, kā arī izpētīti sāpju psihoemocionālās uztves ietekmējošie faktori. Pie mums tiks veikta objektīvā izmeklēšana, vajadzības gadījumā nozīmēti papildizmeklējumi, kā arī sastādīts individuālais ārstēšanas plāns.

Algologa konsultācija.

Algologs jeb sāpju terapeits pārzina sāpju veidošanās mehānismu un spēj palīdzēt novērst sāpju radītās ciešanas. Sāpes ir organisma brīdinājuma signāls, ka tiek apdraudēta mūsu eksistence. Tāpēc sāpes ir jāuztver nopietni, nesteidzoties tās apklusināt ar pretsāpju medikamentiem. Ir svarīgi atrast sāpju cēloni un, ja iespējams, izārstēt to iemeslu. Ja slimība ir neizārstējami hroniska vai arī sāpju veidošanās sistēma ir neatgriezeniski sabojāta, hroniskas sāpes tā īsti nekad nepāriet.

Ir virkne hronisku slimību, kas izsauc sāpes– muguras sāpes, kakla sāpes un plecu joslas sāpes, galvassāpes un migrēna, reimatisms, locītavu sāpes, osteoartrīts, neiropātiskas sāpes, ko izraisa cukura diabēts, ļaundabīgs audzējs u.c. iemesli. Ja sāpes ir ļoti spēcīgas un turpinās ilgstoši, tās postoši ietekmē gan fizisko, gan garīgo dzīves kvalitāti. Algologs palīdz mazināt sāpes un atrast piemērotāko risinājumu. Kvalitatīva sāpju terapija var ievērojami uzlabot pašsajūtu.

Blokādes.

Daudzkārt ļoti efetvīva metode ir blokāde. Šīs procedūras gaitā pretsāpju un iekaisuma mazinoši medikamenti tiek ievadīti precīzi vajadzīgā vietā, neietekmējot citus orgānus. Sevišķi efektīvas blokādes ir locītavu problēmu (atrītu) gadījumos, jo locītava ir labi norobežota telpa, kurā ievadītās zāles samērā ilgi ir iedarbīgas. Precīzi veikta blokāde pēc pareizi veiktām indikācijām dod ātru un labu efektu.

Ārsti

Anesteziologs, reanimatologs, algologs, medicīnas zinātņu doktore
Anesteziologs, reanimatologs, algologs, medicīnas doktors
Anesteziologs, reanimatologs, algologs

Jūsu atsauksmes