NEAUVIA organic hialuronskābes injekcijas

Atjauno intīmo komfortu

Intīmās ķermeņa daļas, laikam ejot,
noveco līdzīgi kā jebkura cita sievietes ķermeņa
daļa. Visbūtiskākās izmaiņas kļūst redzamas tieši
menopauzē, kad strauji krītas estrogēnu līmenis un mazinās
kolagēnu veidošanās. Šajā laikā sievietes nomoka nieze, mikrotraumas
un kaunumu lūpu atrofija. Nelabvēlīgas iedzimtības dēļ, šādas problēmas var skart
arī jaunākas sievietes.

Gadiem ritot, sievietes ķermeņa intīmās zonas noveco līdzīgi kā jebkura cita sievietes ķermeņa daļa. Pirmajos gados pēc menopauzes iestāšanās, kad strauji samazinās sievišķo hormonu esterogēnu līmenis, izmaņas, kas saistītas ar ķermeņa novecošanos, notiek visstraujāk. Būtiski, līdz pat 30% pirmajā gadā pēc menopauzes iestāšanās, samazinās kolagēna daudzums, fibroblasti vairs aktīvi to neražo un audi - gļotāda, āda intīmās zonas apvidū kļūst sausa, „savītusi” un atslābst. Kaunuma lūpas samazinās apjomā un pilnvērtīgi vairs nenosedz ieeju makstī. Maksts gļotāda esterogēnu trūkuma rezultātā kļūst sausa un zaudē tvirtumu, parādās vai pastiprinās jau esošs maksts sieniņu noslīdējums. Rezultātā sieviete subjektīvi izjūt diskomfortu intīmās tuvības laikā.

Maksts apjoma palielināšanās intīmajās zonās skar arī jaunas sievietes. Tas saistīts ar nepietiekamu kolagēna daudzumu un audu atslābumu, kas rodas pēc grūtniecības un dzemdībām, īpaši, ja bērniņš dzimis liels un dzemdību rezultātā bijušas maksts un starpenes traumas. Rezultātā maksts sienas atslābst, palielinās maksts apjoms, parādās maksts sienu „noslīdējums”. Tas izpaužas kā urīna nesaturēšana fiziskas slodzes rezultātā un intīmās dzīves kvalitātes samazināšanās. Nozīme ir arī iedzimtībai – nelabvēlīgas ģenētiskas predispozīcijas rezultātā kolagēna daudzums var samazināties arī ļoti jaunām sievietēm, radot visas iepriekšminētās problēmas.

Ieguvumi

Hialuronskābes injekcijas palielina apjomu un ādas tonusu, koriģējot intīmās zonas izskatu. Samazinās maksts infekciju risks, jo maksts ieeja tiek pilnvērtīgāk „aizsegta” ar lielajām kaunuma lūpām.

Seksuālais uzbudinājums kļūst ievērojami izteiktāks un uzlabojas izjūtas seksuālā kontakta laikā. Maksts apjoms samazinās, tā kļūst tvirtāka, mazinās maksts sausums un sēnīšu infekciju biežums. Izzūd sāpes seksa laikā. Mazinās vai pilnībā izzūd slodzes urīna nesturēšanas simptomi. 

Uzlabojas intīmās zonas ādas hidratācija un elasticitāte. Āda kļūst noturīgāka pret mikrotraumām. Izzūd sāpes un kairinājums. Papildus pieaug lielo kaunumu lūpu apjoms. Pilnīgs efekts iestājas nedēļas laikā pēc procedūras veikšanas un saglabājas aptuveni gadu.

Procedūras un iekārtas

Lielo kaunumu lūpu revitalizācijas procedūras laikā tiek atjaunots kaunuma lūpu apjoms. Uzpildīšana un atjaunošana notiek ar hialuronskābi saturošu pildvielu.

G-punkts ir sievietes seksuālā apmierinājuma avots. Tā palielināšana uzlabo seksuālās sajūtas abiem partneriem.

G-punkta palielināšana, maksts atjaunošana un maksts apjoma samazināšana ir piemērota jebkurai sievietei, kura vēlas uzlabot savu seksuālo dzīvi.

 

Intīmās zonas ādas atjaunošanas terapija ar hialuronskābes injekcijām attālina novecošanās simptomus, uzlabo ādas elasticitāti un stingrumu, mazina ādas sausumu, rezultātā nodrošinot jaunavīgāku intīmās zonas izskatu.

Indikācijas:

  • Maksts atslābums
  • Maksts izstiepums
  • Vagīnas novecošanās

 

Kā notiek procedūra

Procedūra aizņem aptuveni 30-40 min. Ārsts izmantojot vietējo anestēziju ievada hialuronskābes pildvielu lielajās kaunuma lūpās. Pēc procedūras uzreiz tiek sasniegts vēlamais efekts un nav nepieciešama atveseļošanās.

Procedūras drošums

Neauvia Organic hialuronskābes pildviela – jaunāko zinātnes un medicīnas tehnoloģiju sasniegums.

Būtiski fakti par Neauvia Organic:

  • Visi Neauvia Organic produkti ir 100% dabiski un tie pakāpeniski tiek izvadīti no organisma.
  • Visi Neauvia Organic produkti ir radīti tā, lai tos individuāli piemērotu katram ādas tipam un vecuma īpatnībām.
  • Neauvia Organic efektivitāti un drošību garantē draudzīgā Bacillus Subtilis hialuronskābe.
  • Visaugstākā Neauvia Organic filleru hialuronskābes koncentrācija– 28mg/ml. nodrošina tūlītēju efektu.

Ārsti

Ginekoloģe

Jūsu atsauksmes