Lielo kaunuma lūpu palielināšana

Lielo kaunumu lūpu revitalizācijas procedūras laikā tiek atjaunots kaunuma lūpu apjoms. Uzpildīšana un atjaunošana notiek ar hialuronskābi saturošu pildvielu.

Lielo kaunumu lūpu atjaunošana ar hialuronskābes pildvielu ieteicama ikvienai sievietei, kura nav apmierināta ar intīmās zonas izskatu, kā arī sievietēm menopauzē, kuras esterogēnu trūkuma rezultātā zaudējušas intīmās zonas ierastās aprises un apjomu. Bez tam izmaiņas lielajās kaunuma lūpās nereti pavada iekaisums un sausums makstī, nieze, diskomforts vai sāpes seksa laikā. Pēc procedūras šīs nevēlamās izpausmes samazinās vai izzūd. Procedūru rekomendē arī sievietēm menopauzē, sievietēm pēc ķīmijterapijas, pēc ievērojama svara zuduma, kā arī jebkurā situācijā, kad zudis intīmās zonas ādas tonuss un elastība.

Klīnikas pakalpojumi un procedūras, kurās izmanto procedūru/iekārtu:

Ieguvumi

Hialuronskābes injekcijas palielina apjomu un ādas tonusu, koriģējot intīmās zonas izskatu. Samazinās maksts infekciju risks, jo maksts ieeja tiek pilnvērtīgāk „aizsegta” ar lielajām kaunuma lūpām.

Seksuālais uzbudinājums kļūst ievērojami izteiktāks un uzlabojas izjūtas seksuālā kontakta laikā. Maksts apjoms samazinās, tā kļūst tvirtāka, mazinās maksts sausums un sēnīšu infekciju biežums. Izzūd sāpes seksa laikā. Mazinās vai pilnībā izzūd slodzes urīna nesturēšanas simptomi. 

Uzlabojas intīmās zonas ādas hidratācija un elasticitāte. Āda kļūst noturīgāka pret mikrotraumām. Izzūd sāpes un kairinājums. Papildus pieaug lielo kaunumu lūpu apjoms. Pilnīgs efekts iestājas nedēļas laikā pēc procedūras veikšanas un saglabājas aptuveni gadu.

Jūsu atsauksmes