Grūtniecības novērošana

Jo rūpēties par mazuļa un māmiņas veselību nepieciešams jau tagad

Mūsu klīnikas speciālisti kļūs par
Jūsu labākajiem sabiedrotajiem gan mazuļa
plānošanas laikā, gan grūtniecības laikā, gan pēc
tam, kad bērniņš jau būs ienācis Jūsu un Jūsu ģimenes
dzīvē.
 

Pieteikties pie ārsta

Pēc pieteikuma nosūtīšanas mēs ar Jums sazināsimies, lai apstiprinātu vizītes pieteikumu un precizētu nepieciešamo informāciju.

Ieguvumi

  • pieredzes bagāta un kvalitatīva pieeja grūtniecības novērošanai
  • precīzi veikti un novērtēti visi nepieciešamie izmeklējumi
  • iejūtīga un profesionāla attieksme
  • sirdsmiers bērniņa gaidīšanas laikā
  • zināšanas sagaidot mazuli

Kā notiek grūtniecības novērošana

Grūtnieču aprūpe ierasti sākas ar ārsta konsultāciju. Grūtnieces novērošana ietver regulāras ikmēneša vizītes, lai kontrolētu dažādus sievietes veselības aspektus, kas ietekmē topošās māmiņas un gaidāmā mazuļa veselību un attīstību. Vizīšu laikā tiek kontrolēts asinsspiediens, bērniņa sirdsdarbība, nozīmētas visas nepieciešamās analīzes, novērtēti analīžu rezultāti un veikta ultrasonogrāfija.

Individuālā sarunā ar topošo māmiņu tiek izvērtēts mātes un bērna veselības stāvoklis, sniegtas atbildes uz interesējošiem jautājumiem un doti noderīgi padomi, kuri ļauj iegūt sirdsmieru un zināšanas sagaidot mazuli. Sievietēm jāieklausās sava ķermeņa sajūtās, lai atpazītu izmaiņas tajās un spētu tās izstāstīt un raksturot ārstam, kas atklāj un palīdz izprast sievietes veselības traucējumus. Katrai sievietei ir nepieciešams izvēlēties ārstu, kuram viņa spēj uzticēties. Nāciet uz mūsu klīniku, jo mēs varam jums piedāvāt iejūtīgu attieksmi un profesionālu palīdzību!

Ārsti

Ginekoloģe

Jūsu atsauksmes