Ginekoloģiskā ultrasonogrāfija

Ikvienai sievietei ir
nepieciešams atrast savu
ginekologu, kuram viņa spēj uzticēties.

Mūsu klīnikas speciālisti kļūs par Jūsu labākajiem
sabiedrotajiem gan mazuļa plānošanas laikā, gan grūtniecības
laikā, gan pēc tam, kad bērniņš jau būs ienācis Jūsu un Jūsu ģimenes dzīvē.
 

Pieteikties pie ārsta

Pēc pieteikuma nosūtīšanas mēs ar Jums sazināsimies, lai apstiprinātu vizītes pieteikumu un precizētu nepieciešamo informāciju.

Ieguvumi

  • ātra un nekaitīga izmeklēšanas metode
  • izmeklēšana nodrošina vērtīgu informāciju diagnozes precizēšanai
  • izmeklēšana ir nesāpīga
  • iejūtīga un profesionāla attieksme

Kā notiek procedūra

Ginekoloģiska ultrasonogrāfija ir izmeklējums, kas parasti ir ginekoloģiskās vizītes neatņemama sastāvdaļa. Tā ir mūsdienīga un nekaitīga izmeklēšanas metode, kura tiek izmantota, lai iegūtu papildus informāciju par saslimšanu, precizētu diagnozi, nodrošinot precīzāku ārstēšanas metodes izvēli. Pacientēm, kurām ir nepieciešama ķirurģiska iejaukšanās, ginekoloģiskā ultrasonogrāfija ļauj ārstam precizēt diagnozi, operācijas apjomu, kā arī vizualizēt šo saslimšanu. Tā ir nesāpīga izmeklēšanas metode ar tūlītēji iegūstamiem rezultātiem. Grūtniecēm ultrasonogrāfiskā izmeklēšana sniedz informāciju par mazuļa attīstību un veselības stāvokli.

Sievietēm jāieklausās sava ķermeņa sajūtās, lai atpazītu izmaiņas tajās un spētu tās izstāstīt un raksturot ārstam, kas atklāj un palīdz izprast sievietes veselības traucējumus. Katrai sievietei ir nepieciešams izvēlēties ārstu, kuram viņa spēj uzticēties. Nāciet uz mūsu klīniku, jo mēs varam jums piedāvāt iejūtīgu attieksmi un profesionālu palīdzību!

Ārsti

Ginekoloģe

Jūsu atsauksmes