Ginekologa konsultācija

Ikvienai sievietei ir
nepieciešams atrast savu
ginekologu, kuram viņa spēj uzticēties.

Mūsu klīnikā Jūs sastapsiet speciālistu, kas kļūs par Jūsu
labāko sabiedroto sievietes ikdienā, mazuļa plānošanas un grūtniecības laikā.

Mēs sekojam līdzi jaunākajām un efektīvākajām ārstēšanas metodēm ginekoloģijā, kā rezultātā Lāzermedicīnas klīnika piedāvā ne tikai ginekologa konsultācijas, diagnostiku un ginekoloģisko saslimšanu ārstēšanu, bet arī tādas inovatīvas un modernas lāzerprocedūras kā FemiLift stresa urīna nesaturēšanas ārstēšanai un vagīnas tvirtuma uzlabošanai.
 

Pieteikties pie ārsta

Pēc pieteikuma nosūtīšanas mēs ar Jums sazināsimies, lai apstiprinātu vizītes pieteikumu un precizētu nepieciešamo informāciju.

Ieguvumi

  • augsti kvalificētu ginekologu konsultācijas
  • konfidencialitāte
  • iejūtīga un mierīga atmosfēra.

Kādēļ nepieciešama regulāra ginekologa konsultācija

Ginekologa konsultācija – sievietes reproduktīvās un seksuālās veselības uzraudzība un kontrole ikvienai sievietei ir jāveic vismaz vienu reizi gadā. Regulāra sievietes ginekoloģiskās veselības uzraudzīšana ļaus saglabāt reproduktīvo veselību, savlaicīgi novērst un agrīni atklāt daudzas nopietnas ginekoloģiskas saslimšanas, tādējādi nodrošinot to veiksmīgāku un efektīvāku ārstēšanu. Ginekoloģiskā aprūpe ir svarīga neatkarīgi no sievietes vecuma, ģimenes stāvokļa, seksuālās orientācijas un seksuālās aktivitātes.

Sievietēm jāieklausās sava ķermeņa sajūtās, lai savlaicīgi atpazītu izmaiņas tajās un spētu tās izstāstīt un raksturot ārstam, kas, savukārt, palīdzēs labāk un precīzāk izprast iespējamos sievietes veselības traucējumus. Katrai sievietei ir nepieciešams izvēlēties ārstu, kuram viņa spēj uzticēties.

Ārsti

Ginekoloģe

Jūsu atsauksmes