FemiLift procedūras

Maksts tvirtuma atjaunošana- ātri un bez sāpēm

Ikviena mūsdienu sieviete vēlas
izskatīties vesela un skaista, tāpēc
sievietes kopj savu sejas ādu, roku ādu,
dekoltē u.tml. 

Taču nedrīkst aizmirst, ka arī maksts gļotāda ar
gadiem zaudē savu elastību. Tas skaidrojams ar to, ka visi
organisma audi dzīves laikā zaudē savu elastību, tajā skaitā, arī maksts gļotāda.

Maksts tvirtums un tonuss sievietēm pazūd arī pēc dzemdībām: jo lielāks piedzimst bērns, kā arī, jo lielāks sievietei ir dzemdību skaits, jo lielākas ir maksts lokālās izmaiņas (izstiepšanās). 

Maksts gļotādas elastības samazināšanās traucē daudzām sievietēm, kurām ir bijušas dabiskas dzemdības, lai gan tiek novēroti gadījumi, kad tas notiek arī sievietēm, kurām tika veikts ķeizargrieziens. 

Maksts paplašināšanās pasliktina dzīves kvalitāti, jo sieviete vairs nespēj gūt tikpat pilnvērtīgu seksuālo apmierinājumu, kā agrāk. Pastarpināti var rasties arī problēmas ar urīna nesaturēšanu. 

Ko Lāzermedicīnas klīnika spēj piedāvāt šādā situācijā

Līdz šim medicīna piedāvāja divus risinājumus – starpenes muskulatūras vingrinājumus vai operāciju. Starpenes muskulatūras vingrinājumus (pēc Dr. Arnolda Kegela) veic jau pēc pirmajām pēcdzemdību dienām, pēc iespējas ilgāku laiku. Savukārt smagākos gadījumos, kad ir t.s. maksts noslīdējums un nopietnas urīna nesaturēšanas problēmas, tad izmanto ķirurģisku risinājumu.

Taču, pateicoties mūsdienu tehnoloģijām un lāzermedicīnas iespējām, spējam piedāvāt procedūru, kas ir starptautiski pazīstama ar nosaukumu FemiLift (angliski - laser vaginal thightening) – maksts gļotādas lāzertonizēšana.

urīna nesaturēšana

Kādos gadījumos FemiLift procedūra var līdzēt

FemiLift procedūras indikācijas ir maksts audu elastības samazināšanās un urīna nesaturēšana. Procedūra ir efektīva tādos gadījumos, kad urīna nesaturēšana vēl nav tādā stadijā, lai ķirurģiski iejauktos, taču problēma ir pamanāma, piemēram, fiziskas slodzes laikā – skrienot, dejojot vai sportojot, vai arī smejoties, šķaudot un klepojot. 

Arī pēcdzemdību periodā, apmēram divas nedēļas pēc dzemdībām lielai daļai sieviešu mēdz būt neliela urīna nesaturēšana, kas vēlāk pāriet pati no sevis. Organismam ir nepieciešams laiks, lai organisms fizioloģiski atkoptos pēc grūtniecības un dzemdību radītajām izmaiņām. Taču, ja urīna nesaturēšana turpinās pat pēc 3 – 6 mēnešiem (pēc dzemdībām), tad būtu nepieciešams objektīvāk izvērtēt situāciju.

FemiLift procedūru var veikt arī gadījumos, kad dzemdības ir bijušas pirms trim, pieciem vai vairāk gadiem.  

Kādam vecumam piemērota FemiLift procedūra

Procedūra ir piemērota gan sievietēm reproduktīvā vecumā, gan sievietēm agrīnajā menopauzes periodā, īpaši, ja pacientes saņem hormonu aizstājterapiju.

Kad šī procedūra nav ieteicama

Procedūru nav vēlams veikt menstruāciju laikā, grūtniecības periodā, pirmos 3 mēnešus pēc dzemdībām, akūtu dzimumorgānu infekciju un onkoloģisku saslimšanu gadījumos.

Pirms procedūras veikšanas notiek konsultēšanās ar ginekologu.

Jau 1 996 pacientes ir uzticējušās mūsu klīnikai un veikušas FemiLift procedūru

FemiLift procedūras priekšrocības

  • Vienīgā šāda lāzertehnoloģija Latvijā un Baltijā.
  • Procedūra ir pilnīgi nesāpīga.
  • Notiek bez jebkādas anestēzijas.
  • Procedūras ilgums 15 – 20 min..
  • Pēc procedūras var turpināt savas ierastās dienas gaitas.
  • Pēc 3 procedūru kursa maksts samazinājums ir līdz pat 25%.
  • Uzlabojas jutīgums, kas kopumā uzlabo dzimumdzīves kvalitāti.

Procedūras un iekārtas

Pazīmes, kuras liecina par vecumu ir līnijas, grumbas un vecuma plankumi kā arī sejas ovāls noslīdējums. Lai arī ķirurģiska iejaukšanās var palīdzēt labot novecojušo audu novietojumu, tā tomēr nevar piešķirt ādai jaunības mirdzumu.Pacientiem ar vidēji dziļām grumbām, kuri nevēlas ķirurģisku iejaukšanos, bet vēlas atjaunot ādu un tās izskatu, iPixel® CO2  ir ideāla izvēle ādas atjaunošanai.

Kā notiek procedūra

Izmantojot AlmaLasers CO2 frakcionēto lāzeri, ar daudzu impulsu palīdzību tiek „sašautas” gļotādā elastību zaudējošas kolagēna šķiedras. Notiek lokāla audu uzkarsēšana, kuras rezultātā šķiedras atgūst spēju savilkties. Kolagēna šķiedrām savelkoties, maksts gļotāda kļūst tvirtāka, stingrāka un biezāka.

FemiLift ir ambulatora procedūra, kas ilgst 15 – 20 minūtes un ir veicama ginekologa kabinetā. Procedūra notiek bez anestēzijas, ir nesāpīga un pēc šīs procedūras sieviete var turpināt savas ikdienas gaitas. Kā vienīgais ierobežojums ir atturēšanās no dzimumdzīves apmēram 5 -7 dienas.

Pirmajās dienās pēc procedūras ir iespējami viegli, ūdeņaini izdalījumi, taču nav ne asiņošanas, ne sāpju.

Ieteikumi procedūras optimālam rezultātam

Ārstēšanas kurss sastāv no trim procedūrām, ko veic ar 4 – 6 nedēļu intervālu (tikai tad var būt sasniegts maksimālais rezultāts), taču prakse rāda, ka ir gadījumi, kad sievietes jau pēc vienas procedūras jūt pietiekamus uzlabojumus.

Novērojumi liecina, ka pēc trīs procedūru cikla efekts saglabājas divus gadus. Taču, ja atkal parādās kādas sūdzības, tad procedūru var veikt atkārtoti. Ārsts kopā ar pacientu izlemj, cik procedūras ir veicamas optimāla rezultāta sasniegšanai.

Atsauksmes par FemiLift procedūru Latvijā un citur pasaulē

Ņemot vērā to, ka Latvijā FemiLift procedūras uzsāktas pavisam nesen, jāsaka, ka pirmās pacientes, kuras ir veikušas šo procedūru, palika ar ārstēšanas rezultātiem ļoti apmierinātas. Šī tehnoloģija tiek praktizēta pasaulē tikai divus gadus, taču tā kļūst arvien populārāka, pateicoties sieviešu pozitīvajām atsauksmēm. 

Ārsti

Ginekoloģe

Jūsu atsauksmes